VERTIMA

O firmie

Vertima jest firmą założoną w roku 2009. Zajmujemy się sprzedażą i montażem przesłon okiennych. W ofercie posiadamy rolety tradycyjne, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe, plisy, moskitiery, wertikale, rolety rzymskie oraz rolety austriackie. Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę kolorystyczną oraz bogatą selekcję tkanin do rolet i plis.

Szczycimy się tym, że nasze produkty prezentują zawsze najwyższą jakość materiałów i wykonania. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowe doradztwo ułatwią Państwu wybór odpowiednich przesłon w przystępnej cenie. Pomożemy dopasować najlepsze rozwiązanie do każdego rodzaju okien, również do nietypowych. Bezpłatnie wykonamy pomiary w Państwa wnętrzach – nawet jeśli ostatecznie nie zdecydują się Państwo na złożenie zlecenia.

Obszarem działalności firmy jest Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Podkowa Leśna, Książenice oraz okolice wymienionych miast.

Od początku istnienia firmy działamy na zasadzie dojazdu do klienta. Nie prowadzimy lokalu wystawowego – dzięki takiej optymalizacji kosztów jesteśmy w stanie zaoferować nabywcom produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Bierzemy udział w programie „Rzetelna Firma”, co świadczy o naszej rzetelności.