Żaluzje

Sprzedaż - montaż - serwis

żaluzje drewniane 25mm Żyrardów

Żaluzje drewniane 25mm

Żaluzje drewniane są najbardziej stylowe wśród przesłon okiennych. Nie tylko chronią przed słońcem ale i nadają wnętrzu niepowtarzalny wygląd oraz stanowią wyjątkową ozdobę na oknach. Drewno które oferuje firma Vertima jest odmianą północno-amerykańskiej lipy "Basswood" które jest specjalnie przystosowane do produkcji żaluzji. Drewno dostępne jest w kilkudziesięciu kolorach.


więcej

Żaluzje drewniane 50mm

Żaluzje drewniane 50mm to niezwykle elegancka, ekskluzywna osłona okienna. Znakomicie komponują się ze stylistyką wnętrz, w których dominuje drewno, aluminium i szkło. Niepowtarzalny wygląd i walory estetyczne, a przy tym bogata gama kolorystyczna żaluzji drewnianych zapewnia możliwość swobodnego dopasowania do koloru mebli, podłóg oraz różnych elementów wystroju wnętrza. Listwy żaluzji to prawdziwe lite drewno typu Basswood, dostępne w szerokościach 50mm.

Standardowo każda żaluzja posiada frontowy karnisz ozdobny. Zastosowano w nim aluminiową rynnę górną, w której umieszczono wszystkie podzespoły sterowania żaluzją. Rynna została osłonięta maskownicą w kolorze listew co dodatkowo podkreśla charakter tak wykonanej żaluzji. Standardowo wyposażony jest w konstrukcję nośną taśmową. W systemie tym istnieje możliwość montażu do ściany, sufitu oraz skrzydła okiennego.


więcej
żaluzje drewniane 50mm Żyrardów
żaluzje bambusowe Żyrardów

Żaluzje bambusowe

Żaluzje bambusowe są naturalnym, estetycznym sposobem zaciemniania wnętrza. Bambus ma doskonałe własności, dużo lepsze od tradycyjnego drewna.

Lamele są wykonane patentowaną, wysokociśnieniową technologią prasowania, pokryte specjalnymi farbami, które gwarantują trwałość kolorów na wpływy zewnętrzne (ekspozycja na silne promienie słońca) i wewnętrzne (wilgoć). Lamele są pokryte również lakierem z filtrem UV. Bambusowa lepiona lamela jest wyjątkowo twarda i elastyczna. Nie ma przeciwwskazań do montażu w kuchni, łazience czy na basenie.


więcej

Żaluzje aluminiowe

Żaluzje aluminiowe są klasyczną przesłoną okienną. Niska cena sprawia, że nadal cieszą się ogromnym powodzeniem wśród nabywców. Dostępna jest szeroka gama kolorystyczna, od tradycyjnego białego po drewnopodobne lub perforowane. Dostępna szerokość listków to 16mm, 25mm oraz 50mm.


więcej
żaluzje aluminiowe Żyrardów
żaluzje Venus Żyrardów

Żaluzje Venus

Żaluzje Venus to rozbudowana wersja tradycyjnych żaluzji. Charakteryzują się ozdobną maskownicą. Standardowo dodawane są linki stalowe przytrzymujące żaluzje przy uchyle. Żaluzje Venus zamiast pokrętła sterowane są łańcuszkiem tak jak roleta. Zastosowane w nich bardzo wytrzymałe mechanizmy sprawiają, że jest ona praktycznie bezawaryjna.


więcej
Żaluzje

ZIMOWA OBNIŻKA CEN. SPRAWDŹ

Nasza oferta

ZIMOWA OBNIŻKA CEN. SPRAWDŹ
VERTIMA Robert Skoneczny

REGON: 141772615
NIP: 522-261-41-36

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 16.00

Nr Konta. ING BANK ŚLĄSKI S.A.
32 1050 1924 1000 0090 6704 8166


telefon:

515 077 566


e-mail:

biuro@vertima.pl


O FIRMIEŻALUZJE MILANÓWEKROLETYPLISYINNEGALERIAKONTAKT

Żaluzje © Vertima - Żaluzje Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki