Rolety

Sprzedaż - montaż - serwis

rolety kasetowe Żyrardów

Rolety kasetowe

Rolety kasetowe są jedną z najbardziej popularnych przesłon okiennych. Ich funkcjonalność sprawia iż zdobywają coraz większe grono zwolenników. Estetyczny wygląd pasuje do każdego wnętrza. Dostępne kolory oklein można dopasować do drewnopodobnych bądź drewnianych okien. Prowadnice zastosowane w roletach doskonale przytrzymują materiał przy szybie również przy uchylonym oknie.

Zastosowany w nich mechanizm samohamujący daje możliwość zatrzymania materiału w dowolnym miejscu na oknie nie powodując jego opadania. Kasety oraz prowadnice mogą być wykonane z aluminium lub PCV. W ofercie posiadamy kolekcję ponad 400 materiałów, w tym niepalne.


więcej

Rolety dzień-noc

Uniwersalne rolety dzień-noc to nowoczesne rozwiązanie coraz chętniej stosowane przez klientów indywidualnych oraz w biurach. Szczególną zaletą takiego rozwiązania jest połączenie cech rolet oraz żaluzji. Rolety typu dzień noc umożliwiają regulację oświetlenia w pomieszczeniu bez konieczności ich podnoszenia. System dzień-noc możemy zamontować w kasecie oraz w formie wolnowiszącej.


więcej
rolety dzień-noc Żyrardów
rolety wolnowiszące Żyrardów

Rolety wolnowiszące

Rolety wolnowiszące są najprostszą wersją przesłon okiennych materiałowych. Ich prostota zadowoli na pewno wielu użytkowników. Standardowo montowane są do ściany lub sufitu. Roletki mini montujemy na skrzydle okiennym poprostu zakładając je na okno na wieszakach bezinwazyjnych. W ofercie posiadamy kolekcję ponad 400 materiałów, w tym niepalne.


więcej

Rolety dachowe

Rolety dachowe stosowane są do okien Velux, Fakro, Okpol itp. Zastosowany w nich mechanizm sprężynowy sprawia, że obsługa ich staje się bardzo prosta. Doskonale zasłaniają wszystkie okna połaciowe. Obudowa rolety dostępna jest w kolorach: białym, srebrnym oraz ciemna sosna.


więcej
rolety dachowe Żyrardów
rolety rzymskie Żyrardów

Rolety rzymskie

Rolety rzymskie stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Roleta rzymska wykonana z materiału firanowego może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę własnych tkanin, ale możemy także uszyć rolety z tkaniny powierzonej przez klienta.

Roleta rzymska standardowo sterowana jest łańcuszkiem ale jest także możliwość wykonania obsługiwanej sznurkiem. Wszystkie rolety szyte są na miarę. Roleta rzymska różni się od rolety austriackiej sposobem zwijania tkaniny (sposoby zwijania widoczne na zdjęciach) Istnieje możliwość sprzedaży samych mechanizmów, a klient może uszyć roletę na własną rękę.


więcej

Rolety austriackie

Rolety austriackie stanowią efektowną dekorację zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i stylowych. Można je uszyć praktycznie z każdej tkaniny zasłonowej. Mogą więc pogodzić gusta zwolenników tradycyjnych zasłon i zwolenników rolet. Roleta austriacka wykonana z materiału firanowego może stanowić ciekawe uzupełnienie zasłon. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę własnych tkanin, ale możemy także uszyć rolety z tkaniny powierzonej przez klienta.

Roleta austriacka standardowo sterowana jest łańcuszkiem ale jest także możliwość wykonania obsługiwanej sznurkiem. Wszystkie rolety szyte są na miarę. Roleta austriacka różni się od rolety rzymskiej sposobem zwijania tkaniny (sposoby zwijania widoczne na zdjęciach) Istnieje możliwość sprzedaży samych mechanizmów, a klient może uszyć roletę na własną rękę.


więcej
rolety austriackie Żyrardów
rolety Luisa Żyrardów

Rolety Luisa

Rolety Luisa jest to rodzaj rolety kasetowej wolnowiszącej lub z prowadnicami, przeznaczonej do montażu bezpośrednio na ścianie lub suficie. Taki rodzaj montażu znajduje zastosowanie np. w przypadku konieczności osłonięcia okien łukowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu roleta szczelnie i jednocześnie estetycznie zakrywa całą wnękę okienną, tworząc nieszablonową stylizację wnętrza. Kaseta montowana jest do ściany lub sufitu na specjalnych klipsach montażowych, dzięki czemu montaż i demontaż staje się wyjątkowo prosty.

Roleta LUISA w wersji bez prowadnic z powodzeniem służyć może jako ekran projekcyjny stanowiący wyposażenie sal konferencyjnych, auli, świetlic. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą bardzo mocnego i niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego, dzięki któremu roletka pracuje idealnie nawet przy dużych szerokościach. Obudowa rolety standardowo oferowana jest w kolorze białym lub srebrnym lecz można je polakierować na dowolny kolor z próbnika RAL.


więcej
Rolety

ZIMOWA OBNIŻKA CEN. SPRAWDŹ

Nasza oferta

ZIMOWA OBNIŻKA CEN. SPRAWDŹ
VERTIMA Robert Skoneczny

REGON: 141772615
NIP: 522-261-41-36

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 16.00

Nr Konta. ING BANK ŚLĄSKI S.A.
32 1050 1924 1000 0090 6704 8166


telefon:

515 077 566


e-mail:

biuro@vertima.pl


O FIRMIEŻALUZJEROLETYPLISY PRUSZKÓWINNEGALERIAKONTAKT

Rolety © Vertima - Rolety Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki