O firmie

Vertima jest firmą założoną w 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą oraz montażem przesłon okiennych. W ofercie posiadamy rolety, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe, plisy, moskitiery, verticale, rolety rzymskie oraz rolety austriackie.

Szczycimy się tym, że nasze produkty są najwyższej jakości. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz fachowe doradztwo ułatwi Państwu wybór odpowiednich przesłon w przystępnej cenie. W naszym asortymencie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz bogaty wybór materiałów do rolet i plis. Pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązanie do różnych rodzajów okien, również nietypowych. Obszarem działalności firmy jest Żyrardów, Mszczonów, Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów, Błonie, Nadarzyn, Warszawa, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Podkowa Leśna oraz okolice podanych miast.

Od początku istnienia firmy działamy na zasadzie dojazdu do klienta. Nie posiadamy lokalu wystawowego co wiąże się z niższymi cenami naszych produktów.

rolety żaluzje Żyrardów

Nasza oferta

ZIMOWA OBNIŻKA CEN. SPRAWDŹ
Jak działamy?

Pomiar

żaluzje pomiar Żyrardów

Po umówieniu się na pomiar dojeżdżamy do Państwa na dogodną godzinę i we wskazane miejsce. Dostają Państwo do wyboru bardzo szeroką gamę materiałów do rolet, plis, żaluzji itp. a my dokonujemy niezbędnych pomiarów. Aby ułatwić Państwu wybór kierowani naszym długoletnim doświadczeniem w branży jesteśmy gotowi doradzić najlepsze techniczne rozwiązanie dla okien.

Wycena

żaluzje wycena Żyrardów

Z reguły na miejscu lub najpóźniej drugiego dnia otrzymują Państwo szczegółową wycenę z montażem lub bez. Do tego momentu nasza usługa nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Współpraca

żaluzje serwis Żyrardów

Po nawiązaniu dalszej współpracy staramy aby otrzymali Państwo zamówiony towar w jak najkrótszym czasie a temin montażu był wygodny dla klienta. W związku z tym że nie posiadamy lokalu wystawowego, co się wiąże z niższymi kosztami możemy zaoferować Państwu towar z najwyższej półki za bardzo atrakcyjną cenę.

Referencje

żaluzje, rolety

MTA Poland
żaluzje, rolety

ATET
żaluzje, rolety

Kebson
żaluzje, rolety

Gmina Jaktorów
żaluzje, rolety

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
żaluzje, rolety

Centrum Dializa
żaluzje, rolety

Zespół Szkół nr 48
żaluzje, rolety

Monar

VERTIMA Robert Skoneczny

REGON: 141772615
NIP: 522-261-41-36

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20.00
Sobota 9.00 - 16.00

Nr Konta. ING BANK ŚLĄSKI S.A.
32 1050 1924 1000 0090 6704 8166


telefon:

515 077 566


e-mail:

biuro@vertima.pl


O FIRMIEŻALUZJE MILANÓWEKROLETYPLISYINNEGALERIAKONTAKT

O firmie © Vertima - O firmie Pruszków, Żyrardów, Grodzisk Mazowiecki